Listopad 2007

Figurka Remusa

17. listopadu 2007 v 16:51 | Ginny Potter |  DAVID THEWLIS-Remus Lupin

Rozhovor s triom, obsadenie Lavender v HP6

17. listopadu 2007 v 16:50 | Ginny Potter |  Ostatné zo sveta HP
Portál CBBC Newsround opäť zverejnil nový rozhovor s triom Dan Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson. V rozhovore diskutovali o filmovaní Polovičného princa. Rupert Grint rozprával o scénach, v ktorých bude hrať Rona Weasleyho ako aj o herečke, ktorá bude hrať Lavender Brownovú. Prezradil tiež, že ju bude hrať istá Jessie, ktorá je podľa neho skutočne zábavná a cool.

Emma zhodnotila, že Jessie je skutočne milá a dokonalá pre rolu Lavender. Ďalej pokračuje: "Na kastingu bola dobrá a už som zvedavá ako bude hrať s Ronom. Myslím, že to bude trošku komický film."

Celé meno herčky, ktorá bude hrať Lavender doteraz nepoznáme. Budeme vás však o ňom určite ešte informovať.

Dan Radcliffe tiež nezabudol spomenúť, že pracuje na scénach s profesorom Slughornom, ktorého bude hrať Jim Broadbent.

AKTUALIZOVANÉ!!! Poznáme celé meno herečky, ktorá bude hrať Lavender Brownovú!!! Je to 20. ročná Jessie Cave. Zverejnené boli aj jej fotky, klikajte .: sem :..
Splnila Jessie vaše predstavy o Lavender?

Zdroj: TLC.org

Obsadenie Toma Riddla v Polovičnom princovi

17. listopadu 2007 v 16:48 | Ginny Potter |  Ostatné zo sveta HP
Filmová spoločnosť Warner Bros. dnes konečne potvrdila, že jedenásťročného Toma Riddla bude vo filme Harry Potter a Polovičný princ predsa len hrať deväťročný Hero Tiffin Fiennes, synovec Ralpha Fiennesa, ktorý hrá dospelého Voldemorta. Vo filme bude vystupovať aj tínedžer Tom Riddle, ktorého si zahrá šestnásťročný Frank Dillane.

Bonnie prepožičiala svoj hlas animovanej postavičke :-))

16. listopadu 2007 v 17:01 | Ginny Potter |  BONNIE WRIGT-Ginny Weasley
Procházela jsem anglické stránky herců a narazila na jednu zajímavou novinku. Na stránce Bonnie jsem objevila, že Bonnie propůjčila svůj hlas animované postavičce v pořadu Disney Channel´s "The Replacement". Bonnie propůjčila hlas postavě Vanesse v epizodě London Calling. V článku se můžete mrknou na fotky a videa, které jsem našla.

Bonnie na Halloween party

16. listopadu 2007 v 16:39 | Ginny Potter |  BONNIE WRIGT-Ginny Weasley
theotherside_hp's photo from 11/6/07
fotolog

JK chce vidět Harryho nahého!

15. listopadu 2007 v 14:40 | Ginny Potter |  Ostatné zo sveta HP

Článek berte s rezervou, je ze slovenských Bleskovek.sk
Když autorka románu o kouzelnickém učni Harry Potteroci viděla Daniela Radcliffa nahého v divadelní hře Equus, srdce se ji rozbušilo. Teď spisovatelka vzkazuje filmařům, aby toho mladého herce vyslékli také před kamenou při natáčení dalšího dílu o Potterovi...
Rowlingová prý Daniela po konci představení navštívila v zákulisí a řekla mu, že jeho tělo je tak úchvatné, že by se měšl v budoucím filmu ukazovat nahý od začátku do konce.
,,Když se Joanne přišla na mě podívat ve hže Equus, vrazila do zákulusí a řekla mi: ,,V budoucím filmu bude Harry nahý celou dobu." prozradil Radcliffe.Fotky Jessie

15. listopadu 2007 v 14:23 | Ginny Potter |  JESSIE CAVE-Levandule Brownová

Jessie Cave

Jessie Cave Copyright: Joanne McLintock

Jessie Cave Copyright: Joanne McLintock

bbc
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://adarbo2.bbmedia.cz/please/showit/748/1/1/6/?typkodu=js&_idplan=24292"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */ jste chybu na tom?


Jessie Cave

15. listopadu 2007 v 14:06 JESSIE CAVE-Levandule Brownová
Levanduli Brownovou, přítelkyni Rona (Rupert Grint), si v šestém díle Haryho Pottera zahraje dvacetiletá Jessie Cave (datum narození není znám).
Jessie tento rok natáčela TV drama Summerhill pro CBBC, hraje zde Stellu, ovšem toto TV drama se do kin dostane až někdy na začátku roku 2008.

harryy.blog.cz

Evanna s kamarátkou

6. listopadu 2007 v 17:25 | Ginny Potter |  EVANNA LYNCH-Lenka Láskorádová
theotherside_hp's photo from 11/4/07
hpblog.blog.cz


Emma sa rozišla s priateľom!!!!!

1. listopadu 2007 v 20:29 | Ginny Potter |  EMMA WATSON-Hermiona Grangerová
Podle bulvárních novin The Sun se Emma Watson rozešla se svým přítelem Tomem Duckerem. Když tu píšu bulvár, určitě vás napadne, že je to lež - ale je to opravdu lež? Pokračování v článku!

Emma Watson (17)
se nechala nejednou slyšet, že si těžko hledá přítele. Její první láska se později stal Tom Ducker. O jejich vztahu se začalo mluvit už v minulém roce a tyhle prázdniny prý společně trávili nějaký čas ve Francii.

Dnes je to jinak. Emma se totiž s Tomem rozešla. Uviděla fotky, na kterým je Tom Ducker s jinými děvčaty
a vy se na ty fotky můžete podívat taky a to tady. Emma je prý viděla na EmmaWatson.ca a poté se hned s Duckerem rozešla. Jedna kamarádka se nechala slyšet, že Emma zuřila a byla z toho hodně nešťastná. Prý se ale rozešli v dobrém. Emma se momentálně soustřeďuje
na studium, protože (jak nepochybně mnozí z vás slyšeli) se chystá na univerzitu studovat anglickou literaturu a ještě má před sebou dva HP filmy, avšak zatím se nevyrojily žádné informace, který by nasvědčovaly tomu, že Emma Prince natáčí.
potterweb.cz

Nové scany s Danem

1. listopadu 2007 v 20:28 | Ginny Potter |  DANIEL RADCLIFFE-Harry Potter
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
snitchseeker.com

Podpis Dana :-)))

1. listopadu 2007 v 20:21 | Ginny Potter |  DANIEL RADCLIFFE-Harry Potter
miraella.blog.cz